
Кресло игровое компьютерное на колесиках, buuba
9 399 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 3620933
+380 (93) 325-17-03
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сітка МЕШ. Зйомна подушка для додаткової підтримки шиї або спини. Регульовані підлокітники, газовий підйомник та покроковий механізм нахилу спинки. 70х56 см, вис. 129/139 см

| Матеріал | ППУ, Метал, Нейлон, ПП (поліпропілен), ПУ (поліуретан), Фанера, Поліестер сітка |
| набивка | сидіння та спинка |
| Колір | Чорний, Зелений |
| Функція | Регульовані підлокітники, Фрикційне колесо, Регульована висота, Механізм блокування, Плавний механізм нахилу |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 70 см, висота: 129-139 см, глибина: 56 см |
| висота сидіння | 48-58 |
| глибина сидіння | 48 |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 32 см, довжина: 86 см, висота: 65 см |
| вага | 21 кг |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Наличие спинки | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 110 кг |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Эргономичный подголовник | Да |
Информация для заказа
- Цена: 9 399 ₴







