
Уличный круглый батут диаметр 250 см с сеткой безопасности
7 250 ₴
- В наличии
- Код: 4702610
+380 (93) 325-17-03
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

С сеткой безопасности. Максимальная нагрузка 100 кг. Диам. 250 см, выс. 240 см
| Розмір | Діаметр: 250 см, Висота: 242 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 44/24 см, довжина: 138/112 см, висота: 19/19 см |
| Матеріал |
Гальванізована сталь , Нейлон, ППУ (пінополіуретан), ПВХ (полівінілхлорід) |
| Колір | Сірий |
| вага | 29/14 кг |
| Використання | Для використання на вулиці |
| Морозостійкий | ні |
| Попередження | Попередження. Не підходить дітям віком до трьох років |
| Властивості батута | Захисний килимок, вис. 1,7 см, з УФ-захистом та міцним гумовим покриттям. Наповнення з ППУ., 42 гальванізовані сталеві пружини, Гальванізована сталева рама, Поля вхідного отвору в накладку, самі зачиняються, М'які поля з піноматеріалу вкриті міцним гумовим чохлом, Сітка безпеки, вис. 182 см, Водонепроникний пружній мат |
| Батут | |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| каркас | |
| Гальванізований | так |
| Килимок безпеки | |
| Товщина піноматеріалу | 17 мм |
| Пружини | |
| Кількість пружин | 42 |
| Гальванізований | так |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Высота с сеткой | 182 см |
| Диаметр батута | 250 см |
| Конструкция | Круглая |
| Материал рамы | Сталь |
| Состояние | Новое |
| Тип | Батут |
| Цвет | Серый |
| Прыжковая поверхность | |
| Прыжковая поверхность | Сетка |
Информация для заказа
- Цена: 7 250 ₴









