
Стілець садовий (Алюміній та штучне дерево) чорний, buuba
4 400 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 3700372
+380 (93) 325-17-03
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

| Розмір в зібраному стані | ширина: 56 см, висота: 89 см, глибина: 59 см |
| висота сидіння | 44 |
| Висота підлокітника крісла | 64 см |
| вага | 4,9 кг |
| Матеріал | Каркас: , Спинка: , , Сидіння: , , Підлокітник: , , ніжки: |
| Накладка на ніжку | Поліетилен |
| Розділ | Крісло |
| Функція | Можна зберігати стопкою |
| Обробка | |
| Колір | Чорний |
| Не потребує обслуговування | так |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Зберігання | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Використання | Для використання на вулиці |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой и подлокотниками |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5 |
Информация для заказа
- Цена: 4 400 ₴





