Розкладачка стальна 80х193 см дерев'яні ламелі

Сталева основа, дерев'яні ламелі. У комплекті з матрацом ППУ, вис. 6 см. 80х193 см, вис. 42 см
| матеріал: | ППУ, масив бука, Сталь |
| колір: | "Бук", чорний |
| Розмір у зібраному стані: | ширина: 80 см, довжина 193 см, висота 42 см |
| Спальне місце: | ширина: 80 см, довжина 193 см |
| Інструкція зі збирання: | зібраний |
| Розмір розібраного стану: | ширина: 80 см, довжина 97 см, висота 18 см |
| Кількість упаковок: | 1 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Комплектація матрацом | Так |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева труба |
| Підстава спального місця розкладачки | Дерев'яні ламелі |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴


