
Тумба приліжкова білий
1 250 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3659465
+380 (93) 325-17-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумба приліжкова білий 41х48х32 см

| Тип: | Тумба приліжкова |
| матеріал: |
ХДФ, меламін, Плита ДСП |
| колір: | білий |
| Особливості ящика: |
Блокування ящика |
| містить: | 1 ящик |
| Розмір у зібраному стані: | ширина: 41 см, висота 48 см, глибина 32 см |
| Інструкція зі збирання: | самостійне збирання |
| Розмір розібраного стану: | ширина: 9 см, довжина 58 см, висота 43 см |
| вага: | 10 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴

